Soutěž o Playstation 4

Pravidla účasti v soutěži jsou jednoduchá:

Účast v soutěži je podmíněna jednorázovým nákupem (tj. na jednu účtenku) soutěžních výrobků v celkové minimální hodnotě 999 Kč vč. DPH zakoupeného v soutěžním období.

Po provedení soutěžního nákupu se spotřebitel může zapojit do soutěže, a to tak, že v době konání soutěže zaregistruje na webových stránkách soutěže www.braunsoutez.cz účtenku od soutěžního výrobku.

A pak už jen čekat, zda budete vylosováni a vyhrajete PlayStation PS4 500 GB Black s hrou PS4 Marvel's Spider-Man GOTY.

Soutěž probíhá v období od 4. 5. 2020 do 14. 6. 2020 na území České republiky.

Soutěž se vztahuje na všechny produkty osobní péče (holicí strojky, zastřihovače, epilátory, IPL epilátory, dámské holicí strojky, produkty pro péči o vlasy a příslušenství ke všem těmto produktům) pod obchodní značkou Braun v celkové minimální hodnotě 999 Kč za jeden provedený nákup.

Výhrou v soutěži je PlayStation PS4 500 GB Black s hrou PS4 Marvel's Spider-Man GOTY.
 

Do soutěže je vloženo celkem 42 ks hlavních výher.


Výherci výher budou losováni organizátorem soutěže každý den ve 12 hodin. Každý den proběhne losování o 1ks Playstation PS4 500GB Black s hrou PS4 Marvel's Spider-Man GOTY. První losování proběhne den po zahájení soutěže, tedy 5. 5. 2020 ve 12:00. Poslední losování pak 15. 6. 2020.

Účastníkem soutěže se může stát pouze fyzická osoba – spotřebitel, starší 18 let, která má doručovací adresu na území České republiky a splní stanovená pravidla této soutěže.

Jeden soutěžící se může zapojit do soutěže opakovaně, vždy se musí zaregistrovat s novou účtenkou v minimální hodnotě 999 Kč.

Výherci budou o výhře informováni nejpozději do 3 pracovních dnů od zveřejnění výherních účtenek na webových stránkách, a to formou e-mailu.
 

www.braunsoutez.cz