Braun Series 3 300 červená

1 599,00 Kč 1799 Kč -200 Kč
(1 321,49 Kč bez DPH)
Kód produktu: #4210201163343
Dostupnost: Na dotaz

Dobíjecí elektrický planžetový holicí strojek Braun Series 3 je nekompromisní k vousům a jemný k pleti. 3stupňové holicí prvky citlivé na tlak se skvěle přizpůsobí každé kontuře obličeje a holí v intuitivně přímých liniích. Navržen a vyroben v Německu je holicí strojek Braun Series 3 připraven na to, aby něco vydržel.

Available Options:

Informace

Dobíjecí elektrický planžetový holicí strojek Braun Series 3 je nekompromisní k vousům a jemný k pleti. 3stupňové holicí prvky citlivé na tlak se skvěle přizpůsobí každé kontuře obličeje a holí v intuitivně přímých liniích. Navržen a vyroben v Německu je holicí strojek Braun Series 3 připraven na to, aby něco vydržel.

 

Dokonalé přizpůsobení a komfort pro pokožku.

Braun je ikonická německá značka specializující se na precizní holicí strojky světové úrovně. Celosvětově je oceňován za svůj jednoduchý intuitivní design a vynikající výkon produktu. Značce Braun důvěřují muži po celém světě, je to světová jednička mezi planžetovými holicími strojky.*
Všechny holicí strojky Braun pracují rovnými intuitivními tahy, takže nemusíte po stejném místě kroužit dvakrát, což pomáhá minimalizovat podráždění pokožky.
Speciální holicí díly jsou citlivé na tlak a chrání je patentovaná kovová mřížka (SensoFoil™) – pro čisté a hladké oholení se skvělým komfortem pro pokožku.
Všechny holicí strojky Series 3 jsou navrhovány a vyráběny v Německu, kde je maximální pozornost věnována jejich preciznímu provedení a detailu. Kvalita, kterou pocítíte každý den.

*Na základě hodnotového podílu z období od července 2015 do června 2016. Zdroj: Přední institut zabývající se průzkumem trhu.

 

 

 

 

 

Pokrokové holení

3 speciální holicí díly poskytují ve vzájemné spolupráci hladké a šetrné oholení. Patentovaná technologie Braun SensoFoil™ chrání pokožku před ultra ostrými břity

Dokonalá přizpůsobivost

3 nezávisle se pohybující holicí díly (hlava 3-Flex) se přizpůsobí všem konturám obličeje – pro maximální kontakt s pokožkou.

Citlivost k pokožce

Břity od Braun reagují na tlak a automaticky se přizpůsobí, čímž chrání pokožku. Pro šetrné oholení a pocit hladké pokožky.

Inteligentní design

Celá holicí síla strojku Series 3 je vestavěna do super tenké holicí hlavy, takže je snadné se dostat i do těžko přístupných míst, jako je například oblast pod nosem.

Německá  technologie

Holicí strojek Braun Series 3 je vyroben tak, aby vydržel. Ergonomický úchop zajišťuje bezpečné holení i s vodou, mýdlem nebo gelem.

Omyvatelný

Hlavu holicího strojku snadno a rychle vyčistíte pod tekoucí vodou.

Použití s kabelem i bez kabelu

Energie nikdy nedojde. Inteligentní zástrčka SmartPlug má automatický regulátor napětí 100-240 V, takže svůj holicí strojek Braun můžete používat na cestách po celém světě.

2 výkonné baterie

Dvě výkonné baterie NiMH s technologií rychlého nabíjení. Na kompletní oholení stačí 5 minut nabíjení.

 

Vlastnosti

• 3 stupňové holicí prvky citlivé na tlak pro účinnost a pohodlí
• 2 dobíjecí NiMH baterie s dlouhou životností
• Navržen a vyroben v Německu společností Braun
• Odolný, bezšňůrový, do 5 m vodotěsný elektrický holicí strojek

Obsah baleni

Obsah balení:

 

  • Holicí strojek Braun Series 3 300s
  • nabíjecí adaptér
  • ochranný kryt holicí hlavy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 z 5,0
4
1 hodnocení 0 doporučuje tento produkt
5 0x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x
Roman - ústí nad orlicí
09.06.2020 4
Vzal jsem ho hlavně na služební cesty, jsem spokojený.

moje vousy zvládá dobře,ta červená barva se mi fakt líbí

nemám